EtAppa
2026

Diskuze

Branislav Ječim
26.5. 17:08
Ahojte, opäť raz ďakujeme za super hru a prikladám link na našu videodokumentáciu EtAppy:
https://youtu.be/nq0pam0mINE
Kája
14.5. 09:37
I náš tým by se rád připojil s poděkováním za hru a nabízíme svůj (j)ú-hel(e) pohledu:

Reportáž
Ema (TSUNAVLNAMI)
12.5. 10:38
(oprava: 4.2 s brat is lava)
Ema (TSUNAVLNAMI)
12.5. 10:36
Ahoj orgové,

taky bych chtěla moc poděkovat za hru! Moc se mi líbila většina šifer (nejvíc asi 1.8, 2.4, 3.6, 4.2 a 4.3). Nejvtipnější byla určitě 4.3 s Brat is lava XD Trasa byla taky moc pěkná a často jsem měla pocit, že se opravdu nacházíme na Slovensku, v Maďarsku nebo v Polsku. (A nebo to vypadá všude stejně :D) Hrozně mě bavilo, jak byla každá etapa jinej stát a těšila jsem se na to, kam se ještě dostaneme. A poslouchat v noci v lese nějakou random maďarskou nahrávku od Fedora hodněkrát dokola bylo dobrodružný a příjemně frustrující :D

Jediná věc, která za mě byla škoda, bylo to, že mi přišlo, že nám to orgové až moc ulehčují. Byl posunutý začátek denních etap, prý abysme nemuseli vstávat za tmy a i když patříme spíš ke slabším týmům, po každé etapě jsme měli čas se aspoň trochu prospat. Shodli jsme se, že třetí etapa byla jednodušší, než většina jednonočních šifrovaček, protože v čase, kdy normálně přichází krize, jsme už byli skoro v cíli. Třetí etapu jsem si přála někde v hlubokym lese co nejdál od civilizace :DD Prostě mi tentokrát Etappa ani nepřišla náročnější než normální noční šifrovačky, dokonce jsme si říkali, že by tohle mohl být náš životní styl XD (Neumístili jsme se nijak extra extra dobře, takže nemůžu tvrdit, že to bylo (na nás) moc lehký, spíš moc mírumilovný.)

Takže sice jsem čekala intenzivnější zážitek, ale to nic nemění na tom, že jsem si celou dobu přála, aby těch 48 hodin nikdy neskončilo. Bylo to fakt super!!! Nemůžu se dočkat na další Etappu :D

Díky orgům i svýmu týmu za super zážitek!
Ema
Lipča
11.5. 22:01
Bokem od Ondrove super reportaze chci specialne podekovat za etapu cislo tri. Myslim, ze jsem jediny zijici clovek, ktery zazil vsechny rocniky Megbolondulu a i kdyz je ta hra takova, jaka je, tak ten sifrovaci pocit, ktery mam ze hry v "mem" malem meste je proste proste unikatni a jinde ho ziskat nejde. A vam se povedlo k tomu maximalne priblizit. Dokonce jste byli tak blizko, ze jsem se i uprimne rozcilil a hazel vecma v Ulite. Coz me zpetne mrzi (a chudak ten kluk z jineho tymu, ktery si myslel, ze se vztekam nad nepochopenim reseni sifry a snazil se mi ji vysvetlit...ten to lehce schytal). Jidelni sifra v Blansku proste sucks a tak to ma byt :-) Diky moc.
Aleš P.
11.5. 20:41
Tož taky děkujem. Něco ke čtení přikládáme zde:
Reportáž
Ondra Suchánek
11.5. 14:44
Ahoj, také děkuji za hru a také přikládám něco kratšího ke čtení :)
Reportáž
Petr Valášek
11.5. 00:19
Zdar všichni, jestli chcete vědět, jak vypadá EtAppa z pohledu sabotéra, tak tady to je:
Reportáž
Sváťa Fronk (Ferne Sterne)
8.5. 22:43
Ahoj orgové,

rád bych poděkoval za moc pěknou Etappu. Líbilo se nám tématické zpracování Visegrádské čtyřky, vernisáž na začátku, to, jak jste nám dali nucenou pauzu na buřta a vzápětí nás ještě odměnili pivem, že jste převáželi věci, abychom jinak poměrně náročnou trasu mohli absolvovat na lehko atd atd. Fakt pěkná hra.

My jsme ji bohužel vzdali v půlce, protože náš trojčlenný tým se během druhé etapy začal zvolna rozpadat. Jednomu se ozval dřív zlomený kotník, na nás zbylé dolehla únava z práce a jiných závodů. I tak jsme si ale užili plnotučnou šifrovačku, na kterou budeme rádi vzpomínat. Díky za ni!

Sváťa
Petržel Org
6.5. 17:06
Milí hráči,

do posledních informací se nám vloudila jedna chyba týkající se "Vzdání etapy" a formulace je nešťastná.

Pokud etapu vzdáte, započítají se Vám záchrany až od okamžiku vzdání etapy do jejího konce, nikoliv i u těch, co jste předtím během vzdané etapy vyluštili.

Omlouvám se za nedůslednost, ke které dochází maximálně jednou za tři roky.

petržel
Petržel Org
6.5. 17:06
Milí hráči,

do posledních informací se nám vloudila jedna chyba týkající se "Vzdání etapy" a formulace je nešťastná.

Pokud etapu vzdáte, započítají se Vám záchrany až od okamžiku vzdání etapy do jejího konce, nikoliv i u těch, co jste předtím během vzdané etapy vyluštili.

Omlouvám se za nedůslednost, ke které dochází maximálně jednou za tři roky.

petržel
Dark Org
4.5. 11:59
Poslední informace před startem jste obdrželi do svých e-mailových schránek, a zároveň jsou ke stažení na stránce týmu.
Dark Org
4.5. 08:48
Pokud ano, tak jedině pozitivně.
⌂ Tom
2.5. 23:09
Bude pršet?
Dark Org
12.3. 16:13
Dnešní úloha se zobrazí až ve 20:00, omlouváme se za komplikace.
Dark Org
18.11. 12:49
Potíže by měly být odstraněny.
Dark Org
23.10. 18:41
Evidujeme drobné potíže se stránkami. Občas se nenačítají. Pomůže chvíli počkat. Snažíme se to vyřešit.
Šťoura
27.8. 17:07
V menu by to chtělo aktualizovat rok. 0:-)
Wal
26.8. 13:22
Těšíte se?